Трамвай розробляють у рамках проєкту інноваційного громадського транспортного засобу. Ідею представило дизайнерське бюро Еріка Манц-Хансена.

Вражає В аеропорту Гонконгу 200-метровий міст перемістили за 5 годин: вражаюче відео

Особливість інтер'єру полягатиме у тому, що для його оформлення використовуватимуть антимікробні матеріали. Трамвай стане великим мобільним очищувачем повітря у місті Кіль.

Завдяки спеціальним пристроям під час поїздки він вловлюватиме частинки пилу розміром до 2,5 мікрон. Відзначимо, що 1 вагон такого трамвая зможе перевозити до 20 пасажирів.

Проєкт німецького трамвая Clean Air Tram /Фото Mantz Hansen

Інші інновації у транспортній сфері

  • У США представили летючий автомобіль HEXA, над його створенням працювала компанія Lift Aircraft. Розробники запевнили, що за 15 хвилин він зможе долати 16 до 24 кілометрів.
  • Раніше компанія Alauda Aeronautics показала перший повнорозмірний летючий гоночний електромобіль Airspeeder Mk3. Він розвиватиме швидкість до 120 кілометрів на годину.
  • Турецькі розробники презентували безпілотний електроавтобус Otonom Atak Electric. Його комерційне виробництво обіцяють запустити вже найближчим часом.
  • Перше у світі летовище для літаючих таксі та безпілотників побудують у Великій Британії. Інноваційний аеропорт Air-One може запрацювати ще до кінця 2021 року.