Автори розробки підкреслюють, що Elomia – це не лікар, а зручний та доступний інструмент підтримки. Він може стати у пригоді людям, яким потрібна допомога, аби попередити різні психологічні проблеми, зокрема тривожність та депресію, пише zaxid.net.

Цікаво: Facebook Dating: у Європі запустили новий додаток для знайомств – як він працює

Ілюстрація: Elomia

Як працює штучний інтелект?

Розробники кажуть, що наразі боту можна написати, а спілкується він лише англійською. Вони активно працюють над впровадженням інших мов та створенням додатку, який якісніше захищатиме особисті дані користувачів та матиме розширені функції. У майбутньому Еломії можна буде телефонувати, вийти на відеозв’язок і навіть побачити за допомогою технологій віртуальної реальності.

Ілюстрація: Elomia

В чому особливість розробки?

Головна перевага Еломії в тому, що вона не має альтернативних ситуацій або сценаріїв, а генерує відповідь індивідуально під кожного користувача.

Кожна мить, коли Еломія щось вам пише, це унікальне повідомлення, унікальний політ думки нейромережі спеціально під ті емоції, що відчуває людина, – говорить автор ідеї Тарас Погребняк.

Примітно, що на ресурсах, де є сценарії, користувачі проводять в середньому дві години. З Elomia люди проводять близько 6 годин. Автори розробки певні, що її можна порівняти з близьким другом, адже не з кожною людиною виникає бажання провести стільки часу за спілкуванням.

Читайте також: Вчені створили унікальні навушники: зчитують міміку та переводять у емодзі – фото та відео

Пандемія та Еломія

Не пропустіть: Snapchat розповість: додаток визначатиме якість продуктів та вина за етикеткою

Бот-психолог рятує від депресії?

Депресія

Це хвороба, яка може бути хронічною та обумовленою спадковістю людини. В такому випадку запобігти їй можна тільки за допомогою ліків.

Нерідко стається, що цілком здорова людина зіштовхується з певними подіями, які завдали психологічної травми або ж спровокували сильний стрес. Людина вважає, що не може впоратися самостійно і починає впадати в депресію. Саме за таких обставин чат-бот Elomia зможе допомогти людині пережити скрутні часи.

Сьогодні по допомогу до чат-боту звертаються близько 5 тисяч користувачів. Впродовж дня Elomia отримує майже 3 тисячі повідомлень.