Як це працює?
Пристрій оснащений RGB-камерами: вони розміщені під вухами для того, аби записувати зміни в міміці. Отримані дані реконструюються у двомірні зображення та піддаються аналізу. Зазначається, що система дозволяє абсолютно точно розпізнати 42 найбільш розповсюджені емоції: від нейтрального виразу обличчя до розлюченого, розповідає Cornell Chronicle.
Не пропустіть: Створили унікальний сенсор, який можна друкувати на людській шкірі: для чого
Унікальні навушники C-Face / Фото Cornell Chronicel
Ба більше, інноваційний пристрій зможе виконувати функцію розпізнавання виразу обличчя навіть тоді, коли людина перебуває в захисній масці. Щоправда, розробка має деякий недолік – обмеженість заряду акумулятора. Надалі команда розробників має намір покращити енергоефективність навушників.
Які можливості надають C-Face?
За допомогою навушників можна керувати мімікою свого аватара в соціальних мережах. Крім того, C-Face можуть самостійно підбирати музичний плейлист, керуючись настроєм користувача.
Можливість керувати пристроями за допомогою міміки може бути корисною для роботи, наприклад, в бібліотеках чи інших громадських робочих місцях, де люди не хочуть заважати іншим, говорячи вголос. Переведення виразів обличчя у смайлики може допомогти тим, хто співпрацює у віртуальній реальності, спілкуватися більш легко та невимушено, – вважає професор інформатики та співавтор статті C-Face Франсуа Гімбретьєр.