Так, українське підприємство "Мотор Січ" повністю освоїло виробництво лопатей несучого гвинта вертольота. Відтепер Україна має свій замкнений цикл виробництва гелікоптерів, повідомляє alexua.tv.

Важливо: У Туреччині представили безпілотний вертоліт: потужне відео, деталі

Чому це важливо?

Зазначається, що потужні та надійні гелікоптери конструкції Михайла Міля підкорюють небо ще з 60-х років минулого століття. Однак нові гелікоптери Мі-24 та Мі-8 кардинально від них відрізняються. На підприємстві провели масштабні роботи з модернізації. Крім того, гелікоптери оснастили унікальними лопатями власного виробництва. Внаслідок цього Україна увійшла до п'ятірки держав світу, які виробляють лопаті для важких вертольотів.

Це означає, що ми маємо нові можливості для української армійської авіації та перспективи для розвитку експортних ринків,
– відзначив віцепрем'єр-міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Українська компанія поставила перший безпілотний комплекс на експорт: деталі

"Мотор Січ": що потрібно знати?

АТ "Мотор Січ" – це одна з провідних світових корпорацій з розробки, виробництва, ремонту та сервісного обслуговування авіаційних газотурбінних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Підприємство базується в Запоріжжі. "Мотор Січ" належить до Спілки виробників нафтогазового обладнання. Поставляє продукцію в понад 100 країн світу.

У Запоріжжі випробували гелікоптери з українськими лопатями: дивіться відео