Цей простір слугуватиме майданчиком для зустрічей стартаперів з менторами та експертами, а також участі у локальних заходах та спілкуванні з резидентами.

Варте уваги У Львові з'явилася лабораторія технологій штучного інтелекту

NEST Hub – це один з етапів розвитку акселераційної програми NEST. Її запустили для підтримки й розвитку українських стартапів, а також технологічного підприємництва.

Програма NEST: що варто знати

Її мета полягає у допомозі зі створенням нових технологічних продуктів і сервісів. Мовиться про ті, які у майбутньому будуть цінними на місцевому та світовому ринках.

Також – у сприянні співпраці між учасниками та інвесторами, локальними та міжнародними бізнес-спільнотами, технологічними підприємцями та приватними компаніями.

Також NEST має на меті об'єднати перспективні українські стартапи з досвідченими наставниками та менторами для підтримки бізнесу.


Інноваційний простір для стартаперів / Фото NEST Hub


В Україні відкрили майданчик для підприємців / Фото NEST Hub


Відвідування NEST Hub – безплатне / Фото NEST Hub

Новини про українські стартапи

  • Стартап OVO, який доставляє овочі та фрукти в Україні, залучив 150 тисяч доларів інвестицій. Наразі компанія працює в Києві та за містом.
  • Освітня онлайн-платформа Preply залучила 35 мільйонів доларів інвестицій в межах. Отримані кошти спрямують на масштабування та розвиток.
  • Ще один стартап – Watched – залучив 450 тисяч доларів інвестицій. Цей сервіс допомагає оцінювати ефективність відеоконтенту.
  • IT-компанія Upswot залучила щонайменше 4,3 мільйона доларів інвестицій. Цей сервіс – корисний для банків.