Навчання відбуваються у зоні відповідальності повітряного командування "Захід" і є вкрай важливим елементом співробітництва з фахівцями ППО командування ВПС США в Європі, повідомляє Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Важливо: Безпілотники для протидії тероризму: в Україні протестували їх технічні можливості

Двостороннє навчання розвиває успіхи спільних українсько-американських тренувань у межах серії навчань "Чисте Небо". Головна мета – випробування системи протиповітряної оборони нашої держави, обмін досвідом та реагування на актуальні виклики технологічного сьогодення.

Ударний БПЛА США перевіряє українську ППО / Фото General Atomics Aeronautical Systems

Варте уваги: В Івано-Франківську пілоти МіГ-29 вчилися проводити повітряні бої: деталі

Що відомо про MQ-9 Reaper?

Розвідувально-ударний БПЛА – розробка компанії General Atomics Aeronautical Systems для використання у ВПС й ВМС Сполучених Штатів та Британських Королівських військово-повітряних силах. Безпілотник створений на основі MQ-1 Predator та оснащений турбогвинтовим двигуном, що дозволяє розвивати швидкість понад 400 кілометрів на годину. Практична стеля становить 13 000 метрів. Максимальна тривалість польоту – 24 години. Може бути озброєний протитанковими ракетами AGM-114 Hellfire класу "повітря-земля", керованими бомбами Mark 82 та іншим оснащенням.