Перше місце посів проєкт Elomia – віртуальний психолог, який надає підтримку онлайн та допомагає у розв'язанні життєвих проблем. Автори розробки отримали грошовий приз у розмірі 30 000 злотих (7 650 доларів), повідомляє LIGA. Tech.

До теми: Рятує від депресії: в Україні створили чат-бота, який замінює психолога

На другій позиції опинився стартап RE-leaf PAPER, ідея якого полягає в виготовленні паперу та картону з опалого листя. Переможець отримав 10 000 злотих (2 550 доларів).

Третя сходинка – проєкт Caretech.Human – розробка, що дозволяє самостійно контролювати та виявляти такі захворювання, як діабет, рак товстої кишки, захворювання органів травлення та інші. Виграш також склав 10 000 злотих.

Українські стартапи перемогли на престижному конкурсі / Фото PUSB

Як визначали переможців?

Зазначається, що Журі в складі представників фондів венчурного капіталу та Фонду Співробітництва оцінювало проєкти за такими критеріями:

  • бізнес-потенціал;
  • масштабованість;
  • компетентність;
  • повнота команди;
  • презентація проєкту.

Актуально: Eco-friendly: в Україні випустили першу промислову партію паперу з опалого листя

PUSB: що відомо про програму?

Метою Polish-Ukrainian Startup Bridge є визначення найперспективніших бізнес-ідей з різних куточків України та надання талановитим учасникам прямого контакту з представниками польських інвестиційних фондів. Загалом у конкурсі взяли участь понад 60 стартапів, 20 з них – опинилися у фіналі.