Джерело: дизайн-студія Stuck Design

Наразі розробники представили лише прототип винаходу. Адже технологія все ще проходить усі необхідні випробування.

Зверніть увагу Перша у світі: австралійці розробили унікальну домашню батарею на водні

Як це працює? Коли палець наближається до безконтактної кнопки, аби обрати потрібний поверх, вона, як і традиційні кнопки, реагує на рух. Проте робить це завдяки сенсорним датчикам.

Вони натомість розуміють, куди саме вказує палець. Кнопка сама "продавлюється" всередину та "виштовхується" назад. Людині не потрібно торкатися до поверхонь.

Безконтактну кнопку для ліфта тестують у Сінгапурі: дивіться відео

У Stuck Design також запевнили, що згодом кнопка зможе розпізнавати й інші жести. Це дозволить використовувати технологію Kinetic Touchless також й в інших сферах.

Винаходи, корисні під час COVID-19

  • Китайці створили робота Lingcai, який бере мазки з горла для тесту на нуклеїнову кислоту. Це допомагає з'ясувати, чи хворіє пацієнт на коронавірус.
  • Українські інженери винайшли пристрій, який вміє тестувати якість дихання та показує, наскільки хворий втратив нюх після COVID-19.
  • Японська компанія Honda представила "маску" для фільтра у салоні автомобіля. Вона вловлює до 99,8% вірусів, які передаються через повітря.
  • Команда стартаперів зі США, Мексики та Китаю презентувала SprayCare Band. Це браслет-дозатор, який розпилює антисептик.