Фахівці впровадили низку інноваційних технічних рішень та покращень. Вони спрямовані на поліпшення умов роботи бригад та модернізацію рухомого складу, повідомляє pz.gov.ua.

Варте уваги: У потягах "Інтерсіті" з'явився доступ до онлайн-кінотеатру: що варто знати

Що покращили?

Цьогоріч спеціалісти локомотивних депо провели масштабну роботу з модернізації рухомого складу, зокрема:

  • Локомотивне депо Основа

Фахівці плідно попрацювали над підвищенням протипожежного захисту. Так, теплотяг серії ТЕП70 і електротяг серії ВЛ118 обладнали пожежними модулями та вогнегасними пристроями. Також покращили звукоізоляційні та теплозахисні властивості кабін машиніста за допомогою сучасних матеріалів.

  • Локомотивне депо Лозова

Ввели систему відеоконтролю за станом взаємодії струмоприймача електротяга з контактним дротом. Також встановлено панелі керування пульту помічника машиніста з сучасними автоматичними приладами захисту.

  • Локомотивне депо Харків-Сортувальний

В теплотязі ЧМЕ3 № 5354 встановили: комплекс захисного обладнання, економічного світлодіодного освітлення та радіостанції "Оріон РВ-4". У локомотивах замінили старі крісла машиніста, а в кабіні з'явився холодильник. Ба більше, теплотяг обладнали системою відеонагляду.

  • Локомотивне депо Кременчук

Спеціалісти покращили кабіну машиніста в теплотязі ЧМЕ3т, а саме – відновили пульти керування і встановили світлодіодне освітлення. Крім того, локомотив оснастили реєстратором переговорів.

  • Локомотивне депо Гребінка

Електротяг ВЛ80т обладнали системою супутникової навігації та радіостанцією.

Читайте також: Укрзалізниця отримала сучасні вагони: як виглядають – фото

  • Локомотивне депо Куп'янськ

На електротязі ВЛ82м № 080 замінили колісні пари на повно бандажні, відновили кабіну машиніста, а також встановили систему автоматичного пожежогасіння.