До розробки курсу долучилися видатні українські дослідники, які впродовж багатьох років викладають в одному з найкращих вищих навчальних закладів України – "Києво-Могилянській академії", розповідають Інновації 24.

Важливо: В Україні запускають школу онлайн-безпеки дітей: для кого, подробиці

Що в курсі?

За словами розробників курсу, Україна – це не лише війна та Чорнобиль. Україна завжди відігравала вагому роль у глобальних історичних процесах. Це батьківщина всесвітньовідомих талановитих письменників, митців, науковців, спортсменів. Усі охочі зможуть отримати ґрунтовні базові знання про тисячолітню історію України – від Київської Русі до проголошення незалежності. Дослідники зробили усе можливе, аби розкрити роль України у європейській та світовій історії. Не оминули увагою й поширені у світі стереотипи щодо України: лектори розвінчали міфи та встановили істину.

Цікаво: Для українців запустили бізнес-школу онлайн: навчання безкоштовне – деталі

Лекторами онлайн-курсу "Ukraine: History, Culture and Identities" стали найкращі викладачі Києво-Могилянської академії – Максим Яковлєв, Тетяна Григор’єва, Вадим Арістов, Катерина Диса, Наталя Шліхта. Він передбачає наступні модулі:

  1. Київська Русь у Середні віки;
  2. Українські землі у Ранньомодерну епоху;
  3. Україна в довгому XIX ст.;
  4. Україна в XX ст.; Незалежна Україна.