Оголошення переможців 2020 року збіглося з флагманською подією CW – віртуальною конференцією CW International Conference, що відкриває Edge Week, яка охоплює три дні занурення у вивчення Edge Computing, з його партнерами 5G, AI і IoT, як перетворюючої технології, що допомагає організаціям долати обмеження традиційної мережної архітектури, розповідає Cambridge Wireless.

Важливо: Вперше в Україні: ДТЕК встановлює найпотужнішу промислову систему накопичення енергії

Переможцями конкурсу CW 2020 стали:

Переможець конкурсу "Кращий підключений продукт", що спонсорується ghd.

Redtail Telematics

Redtail Telematics / tu-auto

Компанія є постачальником понад 6 мільйонів пристроїв, що обробляють понад тридцять мільярдів миль даних для страховиків, менеджерів автопарків, виробників і споживачів по всьому світу. Вони унікальні тим, що мають контроль над кожним аспектом телематичного ланцюжка поставок, починаючи з проєктування і виробництва апаратного забезпечення і закінчуючи поставкою додатків і послуг, які перетворюють зібрані дані в корисну інформацію для клієнтів. Це дає неймовірну гнучкість в постачанні індивідуальних рішень.

Переможець конкурсу "Найбільш інноваційний початок року", спонсором якого є компанія Appleyard Lees

Connected Kerb

Connected Kerb / drivingelectric

Компанія "Connected Kerb Ltd" надає платформу "розумних міст", яка інтегрує як електроживлення, так і дані на борту для підтримки електричних і автономних транспортних засобів, а також застосування передових технологій IoT. Їх платформа є інноваційною для розширення можливостей поліпшення придатних вулиць для життя, мінімізації впливу на навколишнє середовище і посилення переходу до електричних транспортних засобів для всіх людей. На початку цього року за свою роботу вони отримали нагороду SEAL (Sustainability, Environmental Achievement & Leadership).

Переможець премії "Найбільший вплив на різноманітність і залученість в технології", що спонсорується PwC

Coders of Colour

Coders of Colour – це організація, націлена на "розширення прав і можливостей та надання можливостей недостатньо представленим молодим людям з різним кольором шкіри робити кар'єру в області технологій, надаючи їм безпечний простір для навчання, досліджень і зростання".

Coders of Colour / Coders of Colour

Ми робимо це, в першу чергу, шляхом проведення безкоштовних семінарів з кодування для молодих людей. У компанії "Coders of Colour" ми використовуємо дуже "практичний" підхід до надання підтримки. Ми вважаємо, що всі наші слухачі повинні залишати кожен з наших заходів з можливістю робити щось нове. Ми також готові допомогти їм, якщо буде потрібна подальша підтримка, – відзначають представники компанії Coders of Colour.

Цікаво: 18-метрового робота тестують в Японії: промовисте відео

Переможець премії "Найефективніші технології для суспільства", що спонсорується Intelsat

Модель AMN "Мережа як послуга" (NaaS)

AMN створює, володіє, експлуатує і обслуговує інфраструктуру мобільного зв'язку, надаючи послуги найбільшим операторам мобільного зв'язку (MNO) в Африці. Модель "Мережа як послуга" (Network-as-a-Service, NaaS), розроблена AMN, дозволяє африканським операторам 1-го рівня розширити зону покриття мережі вглиб сільських районів. AMN використовує передові технології, що дозволяють економічно і стійко надавати послуги невеликим співтовариствам, ніж будь-коли раніше. AMN забезпечує зв'язок 2G, 3G і 4G для передачі голосу і даних в містах та селах, які раніше не були пов'язані між собою.

Переможець премії за краще застосування передових технологій, спонсорується Qualcomm

Taubyte

Компанія Taubyte вирішує проблему масштабованості програмного забезпечення на кордоні з допомогою повністю автоматизованої обчислювальної платформи NoOps або "Розумні обчислення". Це дозволяє використовувати справжній потенціал глобальної обчислювальної інфраструктури. Taubyte є постачальником інтелектуальних обчислень з унікальним інноваційним поворотом, який усуває складність розробки, розгортання і маршрутизації програмного забезпечення, дозволяючи IoT розробникам зосередитися на особливостях продукту, таким чином, скорочуючи як витрати, так і час виведення на ринок.

Лауреат премії "Видатна жінка-інженер року", спонсорується Англійським університетом

Юе Ван (Yuе Wang), старший менеджер з технологій, Мережевий ІІ, Samsung Electronics

Юе – дослідниця та лідер мережі AI. Створила команду для виконання проєктів, інженер та приклад для наслідування для жінок (і чоловіків), які прагнуть зробити кар'єру в області досліджень і розробок в сфері комунікацій.