Компанія вже провела понад 1 000 тестових польотів. Joby – це один з найбільш повноцінних і продуманих літаків, які наразі існують.

Варте уваги Boeing розпочав серійне виробництво навчальних літаків Red Hawk

Що відомо про аеротаксі

Каліфорнійський стартап працює над електричним літаком VTOL, який розрахований на 5 осіб. Літак може розвивати швидкість до 322 кілометрів за годину. Дальність дії – до 240 кілометрів. Joby використовує шість великих роторів для досягнення вертикального злету та горизонтального крилатого польоту.

Звернення засновника Joby Aviation ДжоБена Бевірта: дивіться відео

Чому вважається, що таке аеротаксі – найкраща альтернатива в умовах міста?

Перш за все, значно знижений коефіцієнт шуму. Серед інших переваг – простота електричних силових агрегатів, значно знижене технічне обслуговування та низька вартість електроенергії. Крім того, просте управління польотом також зменшить витрати на підготовку пілотів.

Ба більше, усі ці машини розроблені для того, щоб працювати автономно. Управління здійснюватиметься дистанційно від центрів управління польотом на землі.

Політ електричного повітряного таксі Joby Aviation: відео

Компанія Joby Aviation має величезні виробничі ресурси завдяки мегаугоді з Toyota. Стартап також володіє Uber Elevate, тож має потенціал створити прекрасно інтегровану багаторежимну послугу подорожей з мільйонами вже зареєстрованих користувачів.