Анімований ролик з мільярдером 5 липня опублікував користувач з нікнеймом Crypt0men. Судячи з опису в його профілі, це – мешканець Марокко.

Раніше Створили сайт, який рахує збитки від твітів Ілона Маска для ринку криптовалют

Суперечлива реакція Маска

Сам портрет у відповідь на один із дописів Маска надіслав інший користувач – з нікнеймом dunkslocc. Він показав скриншот повідомлення від винахідника, у якому той пише: "Видали це гі*но й не бери більше олівця до рук".

Після того, як Crypt0men використав український додаток Reface, аби "оживити" цей портрет, Маск також відреагував "Перестаньте надсилати мені це гі*но", – наголосив він.

Втім, вже 8 липня американець зробив репост цього відео й підписав його "Мені це подобається". Зазначимо, що за кілька днів відео зібрало вже понад 1,7 мільйона переглядів.

Додаток Reface: що про нього відомо

  • Застосунок українського виробництва, за допомогою якого користувачі можуть замінювати обличчя у відео за лічені секунди. Нещодавно з'явилася й функція анімації обличчя.
  • Reface увійшов у список найкращих додатків, які можуть "зробити 2021 рік кращим". Відповідний рейтинг представила компанія Google.