Компанія Google в рамках онлайн-презентації Search On оголосила про нові вдосконалення, щоб забезпечити користувачів інформацією, необхідною для безпечного орієнтування у навколишньому світі та виконання буденних справ, пише Google.

Не пропустіть: Дистанційна робота сприяє продуктивності, але не креативності – дослідження Microsoft

Приймайте обґрунтовані рішення за допомогою нових оновлень про завантаженість

Можливість бачити інформацію про завантаженість на Google Maps стала однією з найпопулярніших функцій з моменту її запуску ще у 2016 році. Під час пандемії ця інформація перетворилася на важливий інструмент, що допомагає людям швидко зрозуміти, наскільки завантаженим буде бажане місце – відтак, люди зможуть приймати рішення, куди та коли прямувати.

Ми розширюємо інформацію про завантаженість мільйонів місць по всьому світу і маємо намір збільшити охоплення в п’ять разів у порівнянні з червнем 2020 року. Це розширення включає більше відкритих майданчиків, таких як пляжі та парки, та важливих місць, таких як продуктові магазини, заправки, хімчистки та аптеки. Інформація про завантаженість з’явиться прямо на карті, тож вам навіть не потрібно буде шукати конкретне місце, щоб побачити, наскільки воно зайняте. Незабаром це стане доступним для користувачів Android, iOS та настільних ПК у всьому світі, – зазначається на офіційному сайті Google.

Отримуйте актуальну ділову інформацію

Щоб допомогти людям знайти найсвіжішу інформацію про бізнес, Google використав розмовну технологію Duplex для дзвінків у компанії та перевірки інформації на картах. З квітня 2020 року ця інформація допомогла зробити понад 3 млн оновлень, включаючи оновлені години роботи, варіанти доставки, а також дані про запаси товарів, що мають попит, таких як медичні маски, рукавички та дезінфікуючі засоби для рук. На сьогодні ці дані переглянули понад 20 млрд разів.

Google Maps покаже завантаженість ресторану / Фото Google

Читайте також: Смартфони від Google зможуть очікувати відповіді на дзвінок замість вас: як це працюватиме

Шукайте необхідну інформацію з Live View

Подорож містом сьогодні виглядає інакше: заходи безпеки надзвичайно важливі, тож необхідно мати актуальну інформацію перед тим, як відвідати місце. Найближчим часом користувачі Android та iOS у всьому світі зможуть користуватися функцією Live View – функцією, яка використовує AR, щоб допомогти вам знайти шлях, дізнатися більше про ресторан, магазин чи компанію.