Таку думку висловив керівника відділу розвитку бренду Volkswagen Томас Ульбріх. Він наголосив, що для світу двигунів внутрішнього згоряння "з євро-7 виникнуть великі проблеми".

У Китаї випустять автомобіль, який очищує повітря

Що ще кажуть у Volkswagen

Насамперед це відчують власники невеликих авто. Водночас Ульбріх зазначив, що нові стандарти спонукають виробників використовувати дорожчі технології зі скорочення викидів СО2.

Натомість член наглядової ради Volkswagen із питань продажів і маркетингу Клаус Цельмер поділився планами компанії щодо виробництва на найближчі роки.

  • До 2035 року в Європі планують повністю припинити випуск автомобілів на двигунах внутрішнього згоряння.
  • Водночас в інших регіонах світу їх ще вироблятимуть. Втім, також планують відмовитися від них, проте згодом.

За інформацією Deutsche Welle, відповідну заяву представників Volkswagen зумовили наміри Євросоюзу представити жорсткіші норми скорочення шкідливих викидів в атмосферу.

Плани інших автовиробників

  • В Audi планують відмовитися від випуску автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. З 2026 року нові моделі будуть електромобілями, до 2033 року виробництво традиційних авто припинять.
  • Італійська компанія Lamborghini оголосила, що працює над розробкою свого першого повністю електричного автомобіля. Представити його можуть ще до 2030 року.