Компанія придбає 15 літаків Overture у аерокосмічній компанії Boom Supersonic з Денвера. У майбутньому не виключають розширення флоту загалом до 50 літаків.

Цікаво Не для купання: для чого британці будують басейн, який стане найглибшим у світі

Попередньо очікують, що Overture буде готовий до тестових польотів у 2025 році. У такому випадку перевозити пасажирів він зможе вже у 2029.

У компанії підкреслили, що Overture перевершить найшвидші сучасні авіалайнери. Мовляв, "вдасться з'єднати понад 500 пунктів призначення, зменшивши час польоту майже на половину".

Подробиці від United Airlines

Серед майбутніх потенційних маршрутів для United: Ньюарк – Лондон всього лише за 3,5 години, Ньюарк – Франкфурт за 4 години та Сан-Франциско – Токіо за 6 годин.

Літаки Overture будуть обладнані розважальними екранами на сидінні. Ми пропонуємо просторий особистий простір та безконтактні технології,
– зазначили у компанії.

Крім цього, там очікують, що Overture, який зможе літати на висоті понад 18 кілометрів, стане першим великим комерційним літаком, який:

  • з першого дня не матиме ніяких викидів вуглецю;
  • буде оптимізований для роботи на екологічно безпечному авіаційному паливі (SAF).

"Угода про покупку надзвукових літаків з нульовим викидом вуглецю знаменує собою значний крок, який допоможе зробити світ доступнішим", – зауважив Блейк Шоль, гендиректор Boom Supersonic.