Проєкт підготувало АТ "Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів". Його реалізація здійснюється у межах програми президента "Велике будівництво: нова залізниця".

Важливо Укрзалізниця отримала нові дизель-поїзди вітчизняного виробництва

Концепт вагону / Фото фейсбук Укрзалізниці

Деталі

Новий капсульний вагон – це найважливіший рухомий склад для соціальних залізничних перевезень. Відомо, що у ньому:

  • налічується 52 місця збільшених розмірів;
  • правильне планування поличок уздовж вагона, відтак усі пасажири зручно розміщуватимуться у напрямку руху;
  • для кожного пасажира передбачено: стіл, панель керування освітленням із нічним підсвічуванням, індивідуальний світильник для читання, розетка з роз'ємом USB;
  • особистий простір для кожного мандрівника – шторки дозволяють відокремити кожне місце у повноцінну "капсулу" для комфортного перебування, що дуже важливо при нічному курсуванні вагона;
  • інтер'єр виконано з урахуванням сучасних вимог до комфортної та безпечної подорожі.

Вагон ізсередини / Фото фейсбук Укрзалізниці

Повний текст публікації Укрзалізниці:

Презентували концепт капсульного плацкартного вагона
У наступному році Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia разом із партнерами планує завершити розробку концепту оновленого плацкартного вагона — найважливішого рухомого складу для соціальних залізничних перевезень.
Один з проєктів оновленого плацкартного вагона було представлено під час форуму «Велике будівництво: нова залізниця».
У вагоні передбачено 52 місця збільшених розмірів (довжина 1920 мм, ширина 710 мм). Завдяки плануванню поличок уздовж вагона усі пасажири мають змогу зручно розміщуватись на поличках у напрямку руху.
У пропонованому варіанті планування всі пасажири матимуть рівні умови перебування та однаковий набір функціональних пристроїв: у кожного свій стіл, панель керування освітленням із нічним підсвічуванням, індивідуальним світильником для читання, розеткою з роз’ємом USB. Більше того, кожен пасажир матиме особистий простір — шторки дозволяють відокремити кожне місце у повноцінну «капсулу» для комфортного перебування, що дуже важливо при нічному курсуванні вагона.
Внутрішнє обладнання інтер’єру виконано з урахуванням сучасних вимог до комфортної та безпечної подорожі.
Проєкт оновленого плацкартного вагона підготовлено АТ "Дніпровський завод з ремонту та будівництва пасажирських вагонів"
Детальніше за посиланням
https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/568341/
#Укрзалізниця #УЗ #ЗалізніЗміни #вагон #концепт