Творці проєкту мають на меті підвищити зацікавленість людей у політичних процесах, залучити молодь до обговорення політичних програм, діяльності та перспектив кандидатів. Головний інструмент для реалізації поставленої мети – технології гейміфікації та візуалізації даних, розповідає Інститут масової інформації (ІМІ).

Интересно: Samsung представила функції, які допоможуть зберегти конфіденційність: як вони працюють

Як це працює?

Застосунок PolitScanner працює на основі технології розпізнавання облич. Так, програма дає можливість кожному виборцю отримати оперативну інформацію про певного політика просто відсканувавши фото з будь-якого рекламного носія.

Ми вважаємо, що використання сучасних технологій разом з гейміфікацією та візуалізацією бюрократичних даних заохотить широкі кола виборців, особливо аполітичну молодь, до участі у виборах та політичному житті країни, – розповів співзасновник проєкту PolitScanner Павло Колотвін.

Наразі PolitScanner доступний для використання у таких містах: Київ, Одеса, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця, Харків, Луцьк, Дніпро, Миколаїв, Кривий Ріг, Запоріжжя та Маріуполь. Розробники активно працюють над розширенням списку міст.