Спочатку пілотний проєкт реалізовуватимуть у супермаркетах Varus, згодом цей досвід можуть перейняти також інші мережі, про це пише The Times of Israel.

Цікаво В Україні створюють унікальну базу даних про стан ґрунтів: подробиці

На фейсбук-сторінці Vertical Field зауважили, що Varus керує 95 магазинами у 25 українських містах. Щодня його відвідують приблизно 260 тисяч клієнтів.

Що кажуть розробники

Ґрунтові установки Vertical Field формуються з окремих блоків рослин. Вони дозволяють вирощувати овочі у магазинах, офісах та багатоквартирних будинках. Або будь-де, де є мало місця, але багато стін.

Продукти, вирощені з нашою допомогою, не містять пестицидів, виробляють менше відходів, ніж традиційне сільське господарство, і використовують на 90% менше води,
– запевнили розробники.

Такі вертикальні ферми є модульними, їх можна розширювати та переміщати. Управлінням урожаєм і стерильним середовищем – повністю автоматизоване. Тож не потребує частого контакту з людьми.

Важлива перевага

У компанії зауважили, що доступ до здорової їжі без залежності від транспортування та доставки, а також з мінімальним втручанням інших людей, особливо актуальний під час пандемії COVID-19.