Про роботу над триколісним електровелосипедом у Delfast оголосили ще у квітні 2020 року. Після кількох місяців він надійшов у продаж, пише New Atlas.

Зверніть увагу У Харкові створили унікальний безпілотник: для чого він призначений

Характеристики та ціна

Новий електробайк – чудове рішення для різноманітних служб доставки, адже може полегшити їхню щоденну роботу. Поєднання акумулятора та двигуна потенційно може допомогти кур'єрам працювати ефективніше.

Наразі ціна української розробки – 3 799 доларів. Проте у Delfast роблять вигідну пропозицію: половину цієї суми компанії можуть оплатити при замовленні, а половину – при доставці.

Як виглядає електричний велосипед Trike: відео Delfast

Trike розроблений за підтримки програми USAID з питань конкурентоспроможної економіки в Україні. Він призначений для малого бізнесу, який шукає екологічно чистий спосіб доставки товарів до споживачів.

Що відомо про компанію Delfast

Компанію Delfast створили у 2014 році як службу доставки у Києві. Її особливістю було те, що товари розвозили на китайських електровелосипедах за щонайбільше годину.

Згодом компанія перейшла і на виробництво електровелосипедів в Китаї під власною торговою маркою. Окрім сучасних технологій, її засновники влучно застосовують набутий досвід.