У подальшому відеозверненні після фінансового звіту компанії за третій квартал Гастінгс коротко пояснив зміни, пише Inc.com.

Ніхто не може зберегти свою роботу просто так. Ви повинні заробляти це щороку, відзначив мільярдер.

Читайте також: 8 правил досягнення успіху: співзасновник Netflix про принципи, яких його навчив батько

Підхід Netflix звучить суворо, але саме такою логікою керується одна з найуспішніших корпорацій світу. Філософія Гастінгса – це позиція, яку ви можете розглянути, аби сприяти успіху вашого малого бізнесу.

Досконалість – це ставлення

Чому лише обрані займають перші позиції? Справа в тому, що досконалість починається з позиції, яку поділяють не всі керівники. Ті, хто в ТОПі, нагадують собі та своїм командам, що "зірки" рейтингу потрібно заробляти постійно, а точніше – щодня.

Мільярдер пояснює підхід у своїй книзі No Rules Rule

3 уроки від Ріда Гастінгса

Мене мотивує те, що мені доводиться грати за свою позицію щокварталу, і я намагаюся продовжувати вдосконалюватися, щоб залишатися попереду, – говорить Гастінгс.

  • Я читаю щонайменше 50 книг на рік, переважно наукову літературу та ділові книги від підприємців та керівників, які можуть дати мені новий погляд на світ.
  • Оскільки тенденції в соціальних мережах змінюються, я постійно стежу за працівниками, які вносять нові ідеї на мою персональну платформу. Якщо я не маю навичок, необхідних для виконання певного завдання, я знаходжу того, хто це робить.
  • Я кидаю виклик собі щокварталу, щоб засвоїти нові навички, які доповнюють мою роботу. Наприклад, під час карантину я відвідував онлайн-курси письма та виробництва відео.

Замість підсумків