Компанія Boston Dynamics представила роботів Spot в червні 2020 року. Наразі вже продано 250 одиниць товару. Примітно, що вартість новітнього робота склала 75 000 доларів та викликала багато суперечок. Проте, комерційна успішність розробки довела, що для багатьох організацій дана технологія є цікавою та економічно привабливою, пише Bespilot.

Цікаво: Робопса Spot від Boston Dynamics почали продавати у Європі: ціна

Компанія також розробила різноманітні аксесуари для розширення можливостей робота: зарядний пристрій, ціна якого складає 1 650 доларів, лідар та камери вартістю 34 570 доларів.

Які функції виконуватиме маніпулятор?

Компанія-розробник відзначає, що рука — це набагато більше, аніж просто обладнання. Вона буде постачатися з інтуїтивно зрозумілим призначеним для користувача інтерфейсом.

Крім того, рука буде доступна розробникам через API. Відтак, для неї можна буде писати власні програми.

Оновлений Spot зможе відчиняти двері, збирати предмети та перетягувати об'єкти. Дані функції будуть автоматизовані та запропоновані в якості бета-функцій при покупці маніпулятора.

Фото: Boston Dynamics

Ба більше, компанія Boston Dynamics оголосила, що незабаром у продаж надійдуть док-станції для зарядки, до яких роботи Spot зможуть самостійно направлятися та підзаряджати свої акумулятори.