Розробку презентували ще у січні 2020 року. Проте справжня популярність прийшла до неї лише після початку пандемії коронавірусу COVID-19, пише ZDNet.

До теми Роботи замінили офіціантів у ресторанах Південної Кореї: вражаючі фото

Скільки коштує Flippy та що вміє

Тож врешті компанія оголосила про те, що Flippy виходить на глобальний комерційний ринок. Його встановлення обійдеться клієнту у 30 тисяч доларів. Крім цього, доведеться щомісяця платити 1,5 тисячі доларів за оренду програмного забезпечення – придбати його не можна.

Як працює робот-кухар Flippy: відео Miso Robotics

За словами розробників, за годину Flippy може приготувати до 150 котлет для бургерів. Серед страв, які він готуватиме, є звичайне фастфуд-меню, наприклад – картопля фрі чи айдахо, і навіть штучне м'ясо Impossible Burger.

Flippy отримав схвальні відгуки експертів

"У Miso Robotics переконані: попит, спричинений новими умовами, забезпечить успіх, а також спростить автоматизацію галузі. Адже окрім відновлення вона потребує і прискорення зростання", – зазначив Майк Белл, виконавчий директор компанії.

"Сертифікація на відповідність стандартам NSF / ANSI означає, що Flippy відповідає суворим вимогам щодо безпеки матеріалів, гігієнічного дизайну та експлуатаційних якостей", – підкреслила заступник директора з харчового обладнання NSF International.