Відповідні кадри з'явилося 2 грудня на ресурсі Reddit. Його опублікував користувач з нікнеймом matude. "В Естонії зафіксували перший робо-затор", – так він підписав це відео.

Читайте також Розробник "розумних" чашок Ember залучив 23,5 мільйона доларів інвестицій

Роботи застрягли у снігу

В курйозну ситуацію потрапили 7 роботів, виготовлених естонською компанією Starship Technologies. Вони не змогли пересуватися вулицями Таллінна через опади. Судячи з опублікованого відео, снігу випало не дуже багато. Втім, навіть така незначна його кількість завадила "кур'єрам" здійснювати доставки.

Курйозний інцидент з роботами-кур'єрами в Естонії: дивіться відео


У коментарях до цього допису один із користувачів мережі уточнив, що відповідне відео зняли вранці. Протягом дня ситуація покращилася й "кур'єри" відновили свою роботу. "Я побачив їх у своєму районі, люди їм дуже допомогли. Тепер стан тротуарів кращий, і вони знову їздять. Та це не перша їхня зима у Таллінні, вони повинні вміти справлятися", – написав miilu777.

Як відреагували у мережі

Загалом користувачі Reddit залишили під відео багато коментарів. Компанія Starship Technologies потрапила під шквал критики через те, що не взяла до уваги погодні особливості країни. Інші ж пишуть, що такі кадри їх потішили. А деякі й взагалі намагалися уявити, про що можуть "думати" в цей момент роботи-кур'єри.

  • "Цим хлопцям, здається, не вистачає зимової гуми для такої погоди";
  • "Невже у Starship забули, що Естонія – це вже майже Північна Європа?";
  • "Бійка! Бійка! Бійка! Бійка!";
  • "Чорт, то ви вже можете отримати їжу й пакунки, які доставляють роботи?";
  • "Людино, допоможи мені! Я застряг";
  • "Тобто замість того, щоб допомогти, ти знімав на відео? Тобі це запам'ятають";
  • "Невдале повстання машин".