До того на тій території було лише кілька старих будинків та непролазні хащі, які довелося розчищати, аби започаткувати власне господарство.

До теми Українець повернувся з Америки та збудував справжнє ранчо: вражаючі фото, відео

Подробиці про нову справу подружжя

До садиби, розташованої серед схилів мальовничої Повчанської височини, їдуть любителі й велоперегонів, а також спокійного відпочинку на природі.

Де розташований "Хутір Касень": карта

Окрім краєвидів Повчанської височини, ще одним плюсом агросадиби "Хутір Касень" є чудове розташування, яке вписується в туристичні маршрути регіоном.

  • Лише за 2,5 кілометри височить кам'яний пам'ятник "Австрійська стела", побудований австрійцями на честь перемоги над російськими військами під час Першої світової.
  • За 20 кілометрів від садиби – Тараканівський форт та Дубенський замок.

Що можна робити у садибі

Родина Радчуків організовує на хуторі туристичні пікніки, присвячені велосипедному руху та розвитку зеленого туризму. Учасники кілька днів живуть у наметовому містечку.

Мальовнича садиба "Хутір Касень" / Фото Ukraїner (Павло Пашко, Микита Завілінський)

Там вони займаються спортом, беруть участь у майстер-класах, дивляться кіно просто неба тощо. В агросадибі є піч, де Дмитро, кухар за фахом, готує страви для гостей.

Ми бачимо, як до нас приїжджають люди, їм це дійсно подобається. Вони відпочивають, підзаряджаються енергією цього місця, нашою працею,
– зауважила Вікторія Радчук.

"Взагалі сільський зелений туризм — дуже гарне поняття. Робота не проста, але цікава. Поки що "батарейка" наша не сіла. Сподіваюся, що будемо і далі цим займатися", – додала вона.

Більше про "Хутір Касень": дивіться у відео Ukraїner