Проєкт Silent Resorts націлений на створення повністю автономних курортів для відпочинку – у кілька разів менших за типові, пише New Atlas.

Варте уваги Перший у світі: McDonald's відкрила ресторан, який не споживає електрики – вражаючі фото

Ідея полягає в тому, щоб об'єднати 18-метровий та 24-метровий катамарани поруч з причалом. Концепція також передбачає наявність централізованих послуг на суші – рецепції, ресторану та зон відпочинку, зокрема басейнів, спа-центрів та тренажерних залів.


Концепція передбачає наявність наземної інфраструктури / Ілюстрація Silent Yachts

Кожен катамаран буде обладнаний як розкішна вілла, укомплектована 4 номерами типу люкс з окремими ванними кімнатами та терасою. Водночас він залишатиметься функціональним морським судном – гості зможуть відправитися у подорож.

Катамарани можна буде під'єднати до загальної мережі та використовувати акумуляторні блоки та сонячні батареї не лише для підзарядки, але й для живлення зовнішніх будівель. Найімовірніше, що відвідувачі таки захочуть зберегти цю енергію для наступної морської подорожі.

Як виглядатимуть плавучі курорти на сонячних батареях / Ілюстрації Silent Yachts


Перевагою Silent Resort є те, що власникам курортів не доведеться купувати великі ділянки землі. "Дороге будівництво, тривалі погодження, складне проєктування – це позаду. Власникам курортів сподобається скорочення капіталовкладень", – пояснив Майкл Келер, засновник Silent Yachts.

До того ж, поточні експлуатаційні витрати складуть лише невелику частину від вартості традиційної нерухомості,
– наголосив він.

У компанії запевнили: використовуючи готові концепції, курорт "під ключ" можна створити в будь-якій точці світу всього лиш за 18 місяців. Наразі Silent Yachts працює над пошуком інвесторів, зацікавлених у розвитку приватних острівних курортів в Карибському морі.