За словами архітектора, хмарочоси допоможуть впоратися з розростанням міст та їхнім перенаселенням, а також зупинити руйнування центральних районів, викликане переміщенням людей в передмістя, про це пише Hotelier Middle East.

До теми У Малайзії побудують плавуче місто-архіпелаг: вражаючі фото інноваційного проєкту

Проєкт отримав назву The Link. Він передбачає, що 200-поверхові будинки будуть з'єднані між собою, а на їхніх балконах ростиме зелень. Це може бути розширеною версією Vertical Forest, побудованого у Мілані у 2014 році.

Спочатку проєкт The Link представили на саміті у Дубаї у 2019 році. Тепер, як заявляє Курчі, державний та приватний сектори в ОАЕ зацікавлені у його реалізації.

Деталі про The Link

Побудова поселення, ймовірно, обійдеться у мільярди доларів. Проте архітектор переконаний, що екологічні вигоди будуть величезними, а вартість розширення міста також буде помірною.


Інноваційне місто хочуть спорудити в ОАЕ / Фото Profimedia


Такий вигляд може мати вертикальне місто в ОАЕ / Фото Profimedia


Масштабний проєкт італійського архітектора / Фото Profimedia

The Link могло б складатися з одного 300-поверхового приміщення, яке вміщало б до 100 тисяч людей, та кількох менших, в яких розмістилося б стільки ж мешканців.

Усі зручності маю намір розмістити на відстані не більше 5 поверхів, а у The Link розташували б офіси урядових департаментів, освітні та медичні центри.

У планах також додати готелі, спа-центри, тренажерні зали та торгові центри. Екологічна ефективність включає систему штучного інтелекту для регулювання температури, рівня CO2 та вологості.