Як заявляють творці, яхта під робочою назвою Ultra2 може стати "кращим плавучим посольством для світової еліти", про це повідомляє Daily Mail.

До теми У Британії cтворили електричний акумулятор для яхти преміум-класу

Як виглядатиме Ultra2

Розробники запевнили, що це щось на кшталт "плаваючої фортеці". Там навіть буде спеціальна кімната для зустрічей "дипломатичного рівня". А також "панічна кімната", де можна буде заховатися у разі нападу.

І це ще не все – яхта матиме 2 басейни та кінотеатр Imax. Дно головного басейну водночас буде стелею гігантського клубу. У T. Fotiadis Design переконані, що судно буде флагманом "ультрасучасності з точки зору стилю і екологічності".

За словами дизайнерів, концепція Ultra2 передбачає використання найкращих матеріалів, тканин та меблів, аби зробити інтер'єр привабливим та розкішним.

Як виглядатиме супер-яхта ззовні та всередині / Фото проєкту T. Fotiadis Design​

Інші особливості яхти

На борту буде місце для 14 пасажирів, а також 26 членів екіпажу. Крім цього, передбачене місце для гелікоптера EC135 Eurocopter, рятувального катера та 2 надувних човнів з жорстким дном.

Ultra2 – не шкідлива для довкілля

У T. Fotiadis Design запевнили, що пересуватися по морю яхта буде плавно та комфортно, при цьому – не впливаючи на навколишнє середовище.

Як наступне покоління дизайнерів супер-яхт, ми повинні забезпечити найкращу взаємодію з океанами та всіма водними тваринами. Ultra2 – це наша відповідь,
– додали творці судна.

Вони також зауважили, що майбутня розробка вже отримала інтерес з боку певних приватних осіб та кількох провідних брокерських фірм.