Компанія iSeeCars проаналізувала понад 54 000 продажів електромобілів з 2019 року по вересень 2020 року. Попри беззаперечну популярність Tesla та деяких інших автовиробників, у 18 з 25 штатів список "найпопулярніших вживаних електромобілів" очолив Nissan Leaf, пише Business Insider.

До теми: Дива не сталося: Tesla Supercharger не буде в Україні до 2022 року

Tesla Model S / Фото gettyimages

Примітно, що Гавайські острови, які займають третє місце за продажами електромобілів у країні, очолюють список популярності Nissan Leaf з часткою 61,3 відсотка. Продажі вживаних електромобілів на островах доволі високі, оскільки там найвищі ціни на газ серед усіх штатів США.

Гавайські комунальні служби пропонують знижку в розмірі 10 000 доларів на новий Nissan Leaf, тому популярність цих транспортних засобів серед водіїв поширюється і на ринок вживаних авто, – зазначає виконавчий аналітик iSeeCars Карл Брауер.

Nissan Leaf / gettyimages

Загалом причина популярності Nissan Leaf зводиться до однієї простої речі – ціни. Незважаючи на зростання Tesla на ринку електромобілів, Nissan є більш популярним серед покупців вживаних електромобілів, адже він значно доступніший за ціною.