Сьогодні енергетична галузь змінюється під впливом глобальних трендів. Щоб зберегти лідерство на конкурентному ринку електроенергії ми трансформуємо наш бізнес і ставимо собі нові амбітні цілі. Як бізнес, ми бачимо своє завдання в тому, щоб запропонувати нашим клієнтам сучасні сервіси та енергоефективні рішення. Як національний інвестор ми заявляємо про свою готовність допомогти Україні трансформувати енергетичну галузь для подальшого синхронного розвитку з європейським енергетичним сектором,
– сказав Максим Тімченко.

Важливо: Як Україні стати лідером декарбонізації в Східній Європі – рецепт від CEO ДТЕК Максима Тімченка

Він нагадав, що за 15 років ДТЕК інвестував в енергетику та сталий розвиток 11,9 мільярда доларів, що забезпечило зростання виробництва і соціальний розвиток регіонів, де працюють виробничі підприємства Групи ДТЕК.

За його словами, Нова стратегія ДТЕК 2030 заснована на принципах ESG (Environmental, Social, Governance), в її основі ціннісні орієнтири бізнесу і прагнення відповідати актуальним запитам суспільства, глобальні енергетичні тренди й тренди розвитку України, які визначають майбутнє компанії на найближчі 10 років.

Також, за словами, Максима Тімченка, в стратегії йдеться про зростаючу роль клієнта в прийнятті бізнес-рішень компанією, про посилення клієнтоцентричності бізнесу ДТЕК.

У планах компанії також міжнародна експансія – активний розвиток ВДЕ і трейдингу в ЄС.