Зауважимо, нещодавно Кьюбан інвестував у платформу для створення та продажу NFT – Mintable. Саме там мільярдер розмістив свою пропозицію та повідомив про це на своїй сторінці у твіттер.

Варте уваги Жити як студент: мільярдер Марк Кьюбан розповів, що допомогло йому стати успішним

Що продає

Марк Кьюбан виставив на продаж свою цитату, яка покликана мотивувати людей. Вона звучить так: "Не можна змінити світ, роблячи те ж саме, що й інші" (Nobody ever changed the world by doing what everyone else was doing). Крім того, до висловлювання додається фото підприємця.

Інші лоти

Мільярдер також виставив на продаж такі лоти:

  • мотиваційний відеоролик "The UnderDog Has Spoken", призначений для баскетбольної команди Dallas Mavericks, який коштує 2 370 доларів;
  • відео "MavsSunsGameDayExperience", в якому баскетболісти забивають м'ячі, які світяться – його придбали за більше ніж 1 300 доларів.

Аналітики Business Insider підрахували, що Кьюбан отримує близько 15% роялті (грошова винагорода) за вторинні продажі.

NFT

Невзаємозамінний токен (non-fungible token), унікальний токен – вид криптографічних токенів, кожен екземпляр яких є унікальним і не може бути заміщений іншим аналогічним токеном. Технологія заснована на смарт-контрактах блокчейна Ethereum. Іншими словами, NFT – це унікальна цифрова монета.

Марк Кьюбан переконаний, що незабаром популярність NFT зросте в декілька разів. Він запевняє, що якби починав свій бізнес у 2021 році – то зробив би ставку на інноваційні напрямки: блокчейн, смарт-контракти та невзаємозамінні токени.