Що за продукт продає користувач?

Traf запустив окремий сайт, на якому почав продавати іконки додатків по 28 доларів за набір з 80 одиниць. Загальна сума заробітку склала 5 000 доларів за дві години роботи сайту. За кілька днів ексклюзивний дизайн іконок додатків приніс підприємливому розробнику близько 14 232 доларів, розповідає користувач у Twitter.

Цікаво: Годинник з датчиком кисню та нова доповнена реальність: що показали на презентації Applе

Оформлення робочого столу користувачем Traf / Twitter

В чому полягає інноваційність розробки?

Варто відзначити, що на Android кастомізація робочого столу реалізована давно, а ось на iOS її ніколи не було, тому багато користувачів сприйняли нововведення з великим ентузіазмом. Воно досягло апогею, коли стало зрозуміло, що головний екран можна урізноманітнити не лише віджетами – тепер на iPhone можна змінити зображення іконок додатків, розповідає ain.

Нагадаємо, 15 вересня компанія Apple представила нову ОС iOS 14. Тепер у користувачів з'явилася можливість додавати віджети на робочий стіл і міняти зображення іконок додатків. Багато хто критикує цей крок Apple, тим часом в Twitter уже запустили хештег #ios14homescreen, за яким користувачі діляться своїми варіаціями оформлення головного екрану.