Варто відзначити, що більшість глядачів з нетерпінням чекали виходу нового смартфона iPhone 12, який, на жаль, не представили, розповідає 24 канал.

Цікаво: Презентація Apple 2020: що анонсувала компанія

Коротко про поліпшення, нові функції і розробки Apple:

 1. Оновлена ​​система iOs 14 вийде сьогодні, але нова модель iPhone 12 – в жовтні.
 2. iPad Air тепер підтримує Wi-Fi 6.
 3. Завдяки новому чіпу Айпад може зчитувати руху рук в повітрі, а не просто дотики до екрану.
 4. У iPad Pro цього року з'явився Lidar (виявлення і визначення дальності за допомогою світла), який напевно з'явиться і в нових айфонах. Так, доповнена реальність стане ще яскравішою.
 5. У iPad Air новий процесор A14 Bionic, який на 30-40 відсотків швидше. Такого ще не було в жодному пристрої Apple.
 6. Анонсували розробку iPadOS 14: айпад, який вмітиме розбирати написаний Pencil текст
 7. Нова функція в WatchOS 7 – таймер миття рук, який включається автоматично.
 8. Apple Watch на варті здоров'я: новий додаток "Кисень в крові" дозволяє виміряти рівень кисню всього за 15 секунд, завдяки вбудованому датчику кисню.
 9. До одного айфону скоро можна буде підключити додаткові Apple Watch – ваших дітей або літніх родичів, у яких немає свого айфона. До цих пір не було айфона – не було і годинника.
 1. Apple Watch Series 6 – ідеальна модель для тих, хто купує Apple Watch для літніх батьків: в них вбудований детектор падіння, який оперативно повідомить родичам і друзям. Вони контролюють деякі процеси, що відбуваються в огранізмі.
 1. Якщо ви купуєте годинник для дитини, можете вказати, з якими контактами вона може спілкуватися.
 1. Запустили Fitness + – додаток для занять спортом, який підбирає тренування, підбадьорює повідомленнями про те, скільки залишилося до кінця. Вартість: 9,99 долара в місяць або 79,99 долара на рік.
 1. Компанія представила Apple One – єдина підписка на усі сервіси Apple: iCloud, Apple TV +, Apple Music, Arcade, News + і Fitness+. Вартість: від 15 доларів на місяць на людину або від 20 доларів – в сімейної підписці.

Маска від Apple

Цей продукт Apple не презентувала і не продає, але тим не менше: захисні маски від найдорожчої компанії світу!

Скільки коштують новинки?

Apple Watch Series 6 коштує 399 доларів (11 000 грн), a Apple Watch SE – 279 доларів (7 700 грн). У свою чергу iPad 8 має ціну 330 доларів (9100 гривень), а iPad Air – 599 доларів (16 500 гривень)