У компанії відзначають, автомобіль під назвою Arrival Car буде доступним, безпечним і зручним, адже його розроблять з урахуванням потреб водія. Однак його ціна поки не розголошується.

Примітно В Україні стартує серійне виробництво електробайк Delfast

"У нас прекрасне партнерство з UPS, і ми сподіваємося повторити цей успіх з Uber, оскільки ми розробляємо найкращий продукт для поїздок на таксі", – йдеться в заяві старшого віцепрезидента компанії Arrival Том Елвіджа, колишнього менеджера Uber.

Що про це відомо

З огляду на попередні зображення, в автомобілі будуть використані елементи мінімалістичного дизайну, спрямовані на забезпечення просторого і комфортного салону. Так, розробка запропонує пасажирам першокласний досвід.

Відзначимо, Uber планує стати повністю електричною мобільною платформою в Лондоні до 2025 року, а також в Північній Америці та Європі до 2030 року. Компанія зібрала понад 188 мільйонів доларів, щоб допомогти своїм водіям в Лондоні перейти на електромобілі.

Зараз ми зосереджені на тому, аби спонукати водіїв використовувати ці гроші, щоб допомогти їм перейти на електромобіль, і наше партнерство з Arrival допоможе нам в досягненні цієї мети,
– сказав Джеймі Хейвуд, регіональний менеджер Uber в Північній і Східній Європі.

Arrival розробить електромобіль для Uber: дивіться фото

Майбутній електричний автомобіль Arrival Car / Фото Arrival