The Ride of a Lifetime про що вона?

Роберт Айгер у лютому цього року покинув пост голови компанії Disney, який він займав з 2005 року. Як зазначає Гейтс, цінність книги саме в тому, що її автор "виконав приголомшливу роботу, пояснюючи, що насправді означає – бути СЕО", пише ain.ua.

Цікаво: Білл Гейтс розповів, як потрібно відповідати на питання "Чому ми повинні найняти саме вас?"

CEO

Chief Executive Officer, "Головний виконавчий директор", Managing Director – директор, вища управлінська посада, що існує в країнах з англосаксонською економічною моделлю (США, Великобританії та ін.).

Роберт Айгер – людина, яка ініціювала і керувала процесом поглинання Disney компаній Pixar, Lucasfilm і 21st Century Fox, знайомить нас з діяльністю цієї найбільшої медіакомпанії та ділиться думками про те, як розвивати сильні сторони бізнесу і зміцнювати слабкі. Це коротка, легко читабельна книга з глибокими інсайтами, – відзначає Білл Гейтс.

2 поради від Роберта Айгера

  1. "Розвивайте вміння приймати невдачі на шляху до інновацій"
  2. "Цінуйте здібності більше, ніж досвід, і ставте людей на ті ролі, які вимагають від них більшого, ніж вони думають у них є"

Відзначимо, що перекладу The Ride of a Lifetime в Україні наразі немає. Англомовну версію видання можна придбати на сайті Amazon.