Джерело: пресслужба "Приватбанку"

У цифровому відділі впроваджені інноваційні технології та сучасні рішення. Користувачам пропонують здійснювати банківські операції за допомогою мультитачбарів, діджитал-екранів та кіосків самообслуговування.

Цікаво В Україні запускають новий онлайн-банк: як він працює та які переваги

PrivatBank Concept Store – це діджитал-простір, у якому клієнтам надаватимуть фінансові послуги в цифровому форматі. Крім того, це місце покликане стати комфортним хабом для коворкінгу. Користувачам забезпечили комфортні умови для роботи, навчання, спілкування, розвитку та проведення ділових зустрічей. Ба більше, у відділенні є діджиталізована ігрова кімната для дітей.

Обслуговування клієнтів

Вхід новітнього відділення оснащений системою розпізнавання клієнта за допомогою біометрії. Користувачу одразу пропонують виконати одні з найбільш популярних операцій через Приват24, скористатися мультитачбарами або звернутися по допомогу до хостес. У випадку, коли операція вимагає застосування готівки, клієнт може скористатися універсальним банкоматам для поповнення рахунку та зняття коштів.

PrivatBank Concept Store / Фото "Приватбанку"

"Приватбанк" можна сміливо назвати трендсеттером у банківській сфері, і ми раді реалізувати ще один спільний інноваційний проект, який задає новий стандарт цифрового банківського обслуговування в Україні,
– зазначила віцепрезидент по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові Анна Онищенко.

Очікується, що незабаром у Concept Store на регулярній основі відбуватимуться дистанційні тренінги та лайв-воркшопи, на яких високопрофесійні експерти ділитимуться власним досвідом та знаннями у галузі фінансів та інновацій.

PrivatBank Concept Store / Фото "Приватбанк"