Новий банк, як і перший український онлайн-банк monobank, входить до групи ТАС, власником якої є Сергій Тігіпко. izibank працюватиме за ліцензією ТАСКОМБАНКУ. Автор ідеї – Анна Тігіпко, донька власника групи ТАС, розповідає НВ.

Читайте також: iPhone замість термінала: Apple купує новий стартап

Як це працює?

Видання ain.ua протестувало мобільний додаток izibank, який наразі працює у тестовому режимі та доступний лише для Android, але недоступний для iOS.

Чи схожий izibank на monobank? По суті – так, адже це два продукти одного сегменту, яких доволі багато у світі, але поки мало в Україні. Проте за умовами, системою роботи, зручністю використання та дизайном izi разюче відрізняється від mono, – зазначають представники видання.

Щоб стати клієнтом izibank, потрібно завантажити мобільний додаток в App Store чи Google Play, відсканувати ID-картку чи паспорт, ІПН та заповнити коротку анкету. Отримати картку можна в будь-якому відділенні "ТАСКОМБАНК", "КредитМаркет" або замовити кур’єрську доставку.

Скріншот мобільного додатку izibank / AIN.UA

izibank пропонує зручний продукт для ефективного управління своїми фінансами і кредитну картку класу MasterCard World Contactless з кредитним лімітом до 200 000 гривень і пільговим періодом до 72 днів. Вся взаємодія відбувається дистанційно, за допомогою смартфону – без будь-яких візитів до банківських відділень, – зазначається на офіційному сайті izibank.

Скріншот мобільного додатку izibank / AIN.UA

Які переваги?

izibank – це:

 1. izi-тарифи – відсутність комісії за більшістю операцій

 • перекази на картки інших банків
 • поповнення мобільного
 • оплата комунальних та бюджетних платежів
 • поповнення картки готівкою
 1. izi-кешбек – повертається 1% від суми за всі покупки, в тому числі і за онлайн шопінг

 1. izi-служба підтримки в режимі 24/7 живої комунікації в Telegram, Viber, Facebook Messenger

 1. izi-аналітика – допоможе ефективно управляти своїми фінансами

 1. izi-депозит:

 • дистанційне відкриття, закриття та керування депозитами
 • можливість дострокового зняття
 • автопролонгація
 • можливість поповнення існуючого депозиту