Джерело: Bloomberg CityLab

Новітній парк завдовжки 700 метрів отримав назву Преколліна – на честь району, в якому він розташований. Відзначається, що облаштування паркової зони обійшлося у 18 000 євро.

Цікаво Міський парк Маріуполя отримає "друге дихання": фото масштабного проєкту

Парк Прекколіна у Туріні / Фото Torino Stratosferica

Як виникла ідея

Трамвайна лінія, яку побудували в 1980-х роках, припинила свою роботу через помилки в плануванні. Однак, коли місто оновило рухомий склад трамваїв, стало зрозуміло, що нові вагони занадто довгі для старих платформ. Колії стали непридатними для експлуатації через брак місця на кінцевому розвороті.

Трамвайна зупинка у районі Прекколіна, Турін / Фото Torino Stratosferica

Безперечно, пандемія коронавірусу не лише забрала у мільйонів людей робочі місця та соціальну коммунікацію, а й відкрила широкі можливості для нових рішень. Так, Torino Stratosferica вирішила створити тимчасовий парк, аби мешканці району мали більше простору, де можна приємно провести час та подихати свіжим повітрям в умовах карантинних обмежень, спричинених пандемією COVID-19.

Парк Прекколіна у Туріні / Фото Torino Stratosferica

Простір одразу припав до душі місцевим жителям: вони активно планують в парку різноманітні події, а школи мають намір проводили тут уроки. Наразі парк вирішили залишити щонайменше до вересня 2021 року. Ймовірно, паркова зона перетвориться на постійний публічний простір.