Про це Ілон Маск розповів у подкасті Джо Рогана. Зауважимо, що ідея винахідника може доповнити анонсований раніше пакет SpaceX.

Варте уваги 100 мільйонів доларів від Ілона Маска: організатори розкрили деталі конкурсу

Цей пакет передбачає наявність балонів зі стисненим газом замість задніх сидінь. Це дозволить автомобілю отримати додаткове прискорення.

Хочу, щоб Roadster літав. Думаю, як змусити це авто літати, не вбиваючи людей. Можливо, воно зможе літати на висоті метра над землею або щось
– припустив Маск.

"І якщо ви раптово впадете, пошкодиться тільки підвіска, вона може вибухнути, але ви не помрете", – запевнив американський мільярдер.

Він прагне, аби новий Roadster, який може з'явитися на ринку вже у 2022 році, не просто відривався від землі, але й міг долати невеликі відстані у польоті.

Який вигляд має Tesla Roadster: дивіться відео

Основне про Tesla Roadster

  • Розробники обіцяють, що авто розганятиметься до 100 кілометрів на годину всього лише за 1,9 секунди, а запас ходу буде 1 000 кілометрів.
  • За стандартну версію доведеться заплатити 200 000 доларів. При цьому – внести депозит 50 000 доларів під час попереднього замовлення.
  • Вперше Roadster показали ще у 2017 році, тоді Маск анонсував початок продаж у 2020 році. Проте згодом випуск авто довелося перенести.