Бази аеротаксі планують створити у Великобританії, США, Франції, Німеччини, Скандинавії, Австралії, Південної Кореї та Південно-Східної Азії. Перший об'єкт в Ковентрі (Англія) повинен з'явитися на початку 2022 року. Згодом мережа охопить і центральну частину Англії та Лос-Анджелес. Лондонський хаб буде розташований десь в торговому районі Вест-Енду або фінансовому центрі Сіті.

Варте уваги Гібрид літака та аеротаксі: Craft Aerospace розробляє революційну технологію

Що відомо

На базі Air-One у Ковентрі курсуватимуть дрони Malloy Aeronautics та SkyFarer. Мета випробувань – продемонструвати життєздатність перевезення вантажів, таких як охолоджені медичні товари. Тим часом Safeguard Vertiports розробить програму сертифікації, яка відповідає стандартам Великобританії.

Про компанію

Компанія Urban-Air Port спеціалізується на побудові мереж для управління літаючими таксі й вантажними дронами. У найближчі 5 років вона планує створити мережу з понад 200 об'єктів електромобільності по всьому світу. Модульні хаби підходитимуть не лише для густонаселених міських районів, а й більш віддалених місць, де зарядка буде здійснюватися з використанням водневих паливних елементів.

Сектор стрімко зростає, і ми знаємо, що майбутнє з електричними літальними апаратами та дронами в містах скоро стане реальністю. Однак цього не станеться, якщо у нас не буде інфраструктури на землі й у повітрі,
– відзначили в Urban-Air Port.