Цей пристрій, який однозначно сподобається малечі, кріпиться на ремінці рюкзака прямо на плечі дитини, про це пише Jalopnik.

Читайте також У США представили робота-садівника: як виглядає, що вміє – відео

Що вміє Ropot

Спочатку хтось з дорослих повинен прогулятися з дитиною маршрутом, який згодом вона долатиме без них. Так вдасться запрограмувати робота на конкретні пішохідні переходи.

У маленького робота також є датчик виявлення транспортного засобу. Він гуде, якщо позаду наближається машина. Тому дитина може зупинитися, поки не проїде авто, а потім продовжити рух.

Як виглядає мініатюрний Ropot, який оберігатиме дітей від ДТП: дивіться відео Honda

Як з'явилась така ідея

Згідно з дослідженнями, японські діти у віці 7 років часто ходять самі до школи. Це спричиняє проблему безпеки, адже вони вперше стикаються з дорожнім рухом.

Дайсуке Кірю з Honda R&D, який придумав Ropot, пояснив, звідки черпав натхнення для створення робота. Він підкреслив, що показники безпеки автомобілів справді з кожним днем ​​покращуються.

Однак я був вражений, коли дізнався, що багато маленьких дітей стають жертвами ДТП. У мене теж були діти такого віку, тому я відчув, що мушу щось робити. Це стало каталізатором розвитку Ropot,
– наголосив Кірю.

Оскільки мініатюрний робот Ropot також має вбудований GPS, він дозволяє рідним відстежувати рух дитини на шляху до школи чи додому.