Проєкт виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини. Навчають слухачів фахівці YASNO Efficiency, розповідають Інновації 24.

Не пропустіть: "Дія.Бізнес": у Миколаєві відкрили центр підтримки підприємців – чому це важливо

GIZ та YASNO навчають підприємства енергоефективності / Фото YASNO

GIZ та Мінекономіки прагнуть підвищити рівень знань щодо енергоефективності та потенціалу енергозбереження у промисловості країни. Саме тому було заплановано три одноденні вебінари для представників промислових підприємств, під час яких слухачі зможуть:

  • ознайомитись з основами енергоаудиту та енергоменеджменту;
  • навчитись визначати потенціал енергозбереження та заходи для економії енергетичних ресурсів;
  • виконати практичні завдання.

Вебінари розраховані на вищий та середній керівний склад підприємств, а також зацікавлених слухачів, які прагнуть впровадити ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів на власних підприємствах.

Підвищення енергоефективності – це не лише економічно доцільний спосіб зниження викидів парникових газів та споживання енергії; воно активно сприяє підвищенню конкурентоспроможності українських компаній. Ми впевнені, що впроваджені заходи та освітні проєкти сприятимуть змінам у цьому напрямку,
– переконаний Рікардо Кюльхайм, директор проєкту "Консультування підприємств щодо енергоефективності".

Роботи, виконані YASNO Efficiency, дозволяють клієнтам економити понад 176 мільйонів кіловат годин і 1,1 мільйона метрів кубічних природного газу на суму 376 мільйонів гривень на рік, що еквівалентно скороченню викидів СО2 на 160 тисяч тонн щорічно. Ми раді можливості ділитися своїми знаннями та досвідом,
– розповів директор YASNO Efficiency Сергій Чулков.

Аби прослухати вебінар "Як покращити енергоефективність підприємств?", що заплановано на 19 або 23 листопада 2020 року, обов’язково реєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/3eIlldr.

Постачальник електроенергії, газу, енергоефективних продуктів і рішень YASNO / Фото YASNO

Довідка

YASNO – постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та електромобільності для 3,5 мільйонам клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Запорізькій та Черкаській областях. YASNO Efficiency – енергосервісна компанія, що фінансує та виконує "під ключ" енергоефективні проєкти, надає послуги з енергоаудиту, навчає персонал клієнтів та консультує з питань енергоменеджменту.