Компанії оголосили про підписання меморандуму про взаєморозуміння, проте не розкрили жодних фінансових умов потенційної угоди.

Варте уваги Ford випускатиме лише електромобілі у Європі: коли це станеться

Що відомо про компанії

Faxconn відзначається досвідом у виробництві електродвигунів, модулів управління та акумуляторних батарей. Компанія займається збіркою Apple iPhone, Mac та iPod; виробництвом фірмових материнських плат для корпорації Intel; виконує різні замовлення для американських виробників комп'ютерів Dell і Hewlett-Packard; корпорації Microsoft; виготовляє компоненти для Xiaomi, Google, Huawei, Toshiba; стільникові телефони для Motorola, Nokia та Amazon Kindle тощо.

Fisker Inc. вийшла на ринок минулого року в результаті злиття SPAC і Spartan Energy Acquisition. Компанія заснована Хенриком Фіскером, який раніше займався розробкою дизайну для Aston Martin та BMW. Fisker вже має угоду з компанією, що займається виробництвом автомобілів за контрактом – Magna. Очікується, що Magna почне будівництво електричного позашляховика Fisker Ocean до кінця 2022 року. Електрокар "Ocean" заснований на інжинірингу, розробленому компанією Magna, однак модифікованому компанією Fisker.

На відміну від того, коли Ісаак Ньютон усвідомив силу гравітації, натхнення для цього проєкту прийшло з деяких нетрадиційних джерел. Дизайн ескізу натякає на напрямок, в якому ми рухаємося. Однак, з огляду на рівень інновацій, запланований для цього автомобіля, я маю намір зберегти остаточний дизайн сюрпризом до останнього,
– відзначає Фіскер.

Fisker та Foxconn оприлюднили ескіз електромобіля / Фото Fisker та Foxconn

Виробництво автівок Fisker Ocean розпочнуть наприкінці 2023 року. Розробники зауважують, що цей процес займе всього 24 місяці – від досліджень і розробок до виробництва, що скоротить половину традиційного часу, необхідного для виведення нового автомобіля на ринок. Очікується, що компанія випускатиме понад 250 000 автомобілів в рік.