EnvisionBody: додаток, який мотивує до занять фітнесом – як працює

14 січня 2021, 21:17
Читать новость на русском

Американський стартап EnvisionBody створив застосунок, який показуватиме користувачам цифрову копію тіла після регулярних занять фітнесом. Технологія, заснована на додатковій реальності, покликана мотивувати людей до занять спортом. Відповідний додаток планують випустити у 2021 році.

Інноваційну технологію представили в рамках щорічної міжнародної виставки електроніки CES 2020. Наразі авторка ідеї Саліна Рей обговорює можливу співпрацю з великими компаніями, які спеціалізуються на фітнесі та охороні здоров'я, пише The Washington Post.

Читайте також:Іспанці створили ігровий жилет, який передає відчуття м'язам: фото, відео

Протягом десятиліть компанії використовували фотографії до і після, щоб мотивувати людей купити їх продукт або зайнятися спортом. Розумно використовувати новітні технології та передавати їх людям за допомогою відео в реальному часі, а не через плоскі нерухомі картини,
– відзначила засновниця проєкту.

EnvisionBody: що відомо

Стартап заснований у 2013 році. Компанія має три патенти на технології, які можуть змінювати зображення, залежно від фізичних навантажень. Програмне забезпечення працює на основі даних з датчиків частоти серцевих скорочень, комп'ютерного зору та штучного інтелекту. Це дає змогу візуалізувати можливий результат після регулярних занять спортом. Більше зусиль – краща форма.

Розробники зауважують, що технологія може бути вбудована в спортивне обладнання будинку. Крім того, її мають намір застосовувати в тренажерних залах: алгоритм EnvisionBody зможе взаємодіяти з камерою та екраном у спортзалі.

Технологія EnvisionBody / Скріншот EnvisionBody

Співавтор EnvisionBody Філіп Левицькі підкреслив, що за допомогою фільтрів додати певний елемент до людського тіла – легко, на відміну від створення ілюзії зникнення. Додамо, розробник програмного забезпечення стартапу також керує консалтинговим агентством у сфері доповненої реальності, яке співпрацювало з провідними технологічними гігантами: Marvel, Disney та Microsoft.