Dock Mill буде складатися зі старовинного млина 19 століття заввишки 22 метри та дерев'яної вежі. Вона буде зведена на даху з дерев'яних панелей CLT та додасть будівлі ще 50 метрів, пише New Atlas.

Варте уваги: У Сінгапурі з'явиться екологічне "місто майбутнього": фото масштабного проєкту

Проєкт Dock Mill / Фото urban-agency.com

Особливість будівлі

Передбачається, що дерев'яна конструкція вежі буде вищою, ніж австралійська "25 королів" і трохи нижче канадської "Brock Commons", яка нещодавно стала найвищою дерев'яною баштою у світі. Це підкреслює запаморочливу швидкість змін в цій галузі архітектури. Проте, на сьогодні норвезька вежа Мьуостернет (Mjøstårnet) залишається найвищою цільно дерев'яною вежею у світі заввишки 85,4 метра.

Проєкт Dock Mill / Фото urban-agency.com

Чому це вражає?

Окрім використання деревини, отриманої з екологічно раціональних джерел, фірма розглядає сонячні батареї як потенційний елемент сталого розвитку.


Використання деревини, отриманої з екологічно раціональних джерел, це найважливіша перевага для навколишнього середовища. Її невелика вага полегшує транспортування, знижує викиди вуглекислого газу в атмосферу і дозволяє проводити збірку за межами будмайданчика для менш руйнівного процесу будівництва, – пояснює Urban Agency.

Проєкт Dock Mill / Фото urban-agency.com

Крім того, деревина – ідеальне рішення для інноваційного доповнення наявного історичного млина, яке демонструє потенціал повторного використання і збереження національної архітектурної спадщини та задовольняє попит на створення більшого простору шляхом розширення вгору.