Volvo Group придбала 50 відсотків підприємства Daimler Truck Fuel Cell. Вартість угоди склала близько 0,6 млрд євро. Відтепер компанії – рівноправні партнери у галузі виробництва паливних елементів, пише H2 View.

До теми: Інноваційні батареї відіграють ключову роль у переході до чистої енергії

Примітно, що Volvo та Daimler продовжуватимуть залишатися конкурентами в інших сферах автомобільних технологій.

Чому це важливо?

Компанії наголосили, що вони повністю віддані Паризькій кліматичній угоді щодо декарбонізації автомобільного транспорту та покликані створити успішне підприємство, яке буде постачати великі обсяги систем паливних елементів.

Для нас та нашого партнера водневі паливні елементи є ключовою технологією для створення транспорту з нейтральним викидом вуглекислого газу – транспорту майбутнього, – сказав голова правління Daimler Truck Мартін Даум.

Партнери переконані, що у майбутньому світ буде живитись шляхом поєднання акумуляторних електричних автомобілів та транспортних засобів на паливних елементах, а також інших відновлюваних видів палива.

Створення нашого спільного підприємства є важливим кроком у формуванні світу, в якому ми хочемо жити, – додав президент і генеральний директор Volvo Group Мартін Лундштедт.

Німецький виробник вантажних автомобілів та його шведський конкурент хочуть розпочати випробування водневих вантажівок у 2023 році та запустити серійне виробництво у 2025 році.