Відповідальність за планету

Дизайнер переконаний, що сьогодні як ніколи актуально долучатися до покращення екологічного стану довкілля. Своїми витворами він підкреслює необхідність поважного ставлення до навколишнього середовища, Hypebae.

Читайте також: Бельгійці перетворюють пластикові кришки на кухонні шедеври: вражаючі фото

Ми з моєю командою довгий час шукали способи зробити бренд більш стійким і наразі досягли разючих успіхів стосовно тканин та матеріалів. Мені було важливо зробити ще більше екологічно чистих та безпечних товарів, які все одно виглядатимуть як J.W. Аnderson. Ми повинні зберігати якість і рівень майстерності. Я думаю, що з даними матеріалами нам це вдасться, – розповідає дизайнер.

Сумка Belt Tote​ / Фото Офіційний сайт J.W. Anderson

Скільки коштує екологічний аксесуар?

Наразі на офіційному сайті сумка з перероблених пляшок коштує 530 доларів та представлена в чотирьох кольорах. Крім того, незабаром в продажі також з’являться екологічні гаманці та рюкзаки.

Довідка

Джонатан Андерсен – дизайнер, який став відомим у 2008 році завдяки своїй епатажній андрогенній колекції. Він знайшов кардинально новий підхід до чоловічого та жіночого гардеробу: об'єднав два стилі та зруйнував межі між статями. Родзинка його речей – це те, що вони пасують як чоловікам, так і жінкам.