Розробники відзначають, що військово-повітряні сили співпрацюють з промисловістю, аби гарантувати впровадження інноваційних рішень для задоволення майбутніх пріоритетів компанії. Проєкт Boeing Loyal Wingman – яскравий приклад того, чого можна досягти застосувавши такий системний підхід, розповідає Boeing.

Цікаво: Безпілотник, яким керує штучний інтелект: Boeing провели випробування – відео

Спостерігати за тим, як прототип виходить на злітно-посадкову смугу для цього випробування на низькій швидкості, — це захоплюючий момент — ще одна важлива віха в розробці перед першим польотом, – сказала віцемаршал авіації та глава ВПС Австралії Кет Робертс.

Як це відбулося?

Безпілотник від Boeing протестували на аеродромі: відео

Система буде здійснювати польоти разом з іншими платформами, застосовуючи штучний інтелект

Зазначають, що модульна носова частина підлаштовується під конкретні потреби. Розробники використали стандартний підхід до зльоту та посадки, тож БПЛА підійде для багатьох місій та типів злітно-посадкових смуг.

Незалежність від злітно-посадкової смуги гарантує, що літак буде дуже гнучкою та адаптованою системою для наших клієнтів по всьому світу. Це останнє випробування знаменує собою перший повністю безпілотний рух Loyal Wingman і наближає нас до першого польоту, – підсумував програмний директор Boeing Airpower Teaming System Шейн Арнотт.