З кожної замовленої картки банк пожертвує 1 фунт стерлінгів на підтримку федеративних боксерських клубів в Англії та Шотландії. Крім того, тренажерний зал, який користується найбільшою популярністю, отримає додаткові 10 000 фунтів стерлінгів.

Читайте також В Україні запускають новий онлайн-банк: як він працює та які переваги

Зауважують, що на проєкт буде виділено щонайменше 50 000 фунтів стерлінгів.

Важливість проєкту

Такі заклади, як тренажерні зали та розважальні центри, не були включені до урядової програми Великої Британії, спрямованої на підтримку спорту в зимовий період, яку оголосили наприкінці минулого року. Спортивна благодійна організація ukactive підрахувала, що з початку пандемії 400 закладів назавжди закрили свої двері, а ще 2 400 тренажерних залів – в зоні ризику.

Двократний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Ентоні Джошуа розповів, що благодійна ініціатива – своєрідна вдячність долі за власний успіх.

Без мого місцевого тренажерного залу я не був би там, де я сьогодні. По всій Великобританії є діти та дорослі, які використовують ці тренажерні зали, щоб поліпшити своє фізичне та психічне здоров'я, а також триматися якомога далі від вулиці. Я справді радію тому, що моя карта Revolut змінить ситуацію на краще,
– поділився боксер.

Revolut випустив банківську картку, яка світиться в темряві: відео