Можливість втілення задуму обговорили в межах наради за участю представників Державного концерну "Укроборонпром", Міністерство оборони України та близько 20 промислових підприємств авіаційної галузі України.

Не пропустіть Українці представлять в ОАЕ броньовану платформу "Шторм": потужне відео

Що обговорювали

Учасники ініціативи обговорили майбутню співпрацю в напрямку створення конкурентоспроможного ударно-розвідувального БАК безпосередньо силами авіаційної промисловості України. Зауважують, що нині БПЛА такого класу у світі випускають лише декілька країн, зокрема: США, Ізраїль, Туреччина, Китай.

Крім того, ДП "Антонов" та ДП "Івченко-Прогрес" презентували концепцію власного бачення платформи майбутнього БПЛА. Своєю чергою підприємства авіаційної промисловості заявили про готовність долучитися до розробки комплексу, а саме – зайнятися оснащенням БАК бортовим радіоелектронним обладнанням, системами розвідки, ударними функціями та наземною станцією керування.

За результатами обговорення учасники наради вирішили підтримати ініціативу про створення зазначеного БАК зусиллями вітчизняних виробників авіаційної техніки та сформувати пропозиції щодо схеми кооперації для реалізації цієї програми,
– йдеться у повідомленні.